Menu

O nás

 

Jsme česká,rodinná personální agentura a na trhu práce působíme od roku 2009. Za dobu své existence jsme pomohli mnoha lidem při zprostředkování zaměstnání či brigád. Známe své možnosti a nikdy neslibujeme, co nejsme schopni zvládnout. Zákazník i zájemce o práci od nás může vždy očekávat korektní jednání a osobní přístup. Naše nabídka práce pokrývá především Plzeňský region, specializujeme se především na oblast strojírenství.

Chcete individuální přístup a personální agenturu s kvalitním zázemím? Neváhejte se na nás obrátit.

 

V rámci Czech TOP 100 v hodnocení klientů Czech Stability Award – jsme obdrželi hodnocení AA (vynikající)

AA-defactoryČerven 2015 -tento rok se podařilo společnosti DEFACTORY obdržet v Czech stability Award jedno z nejprestižnějších vyznamenání,které je v Čechách udělováno.

Tato certifikace vyhodnocuje především stabilitu,platební morálku a spolehlivost společnosti.Tímto oceněním mohou být vyznamenány pouze firmy ,které 12 měsíců plynule dosáhly nejvyššího ocenění.Toto vyznamenání je v každém případě motivace pro další rozvoj naší společnosti .

FullSizeRender

Ocenění Českých Podnikatelek – ocenění mohou získat pouze transparentní firmy s vynikajícími ekonomickými výsledky ve spojení s důrazem na společenskou odpovědnost drženou v rukou českých žen.

Listopad 2015-jednatelka společnosti Michaela Jirešová obdržela Ocenění českých podnikatelek a zařadila se tím mezi nejúspěšnější podnikatelky v ČR.

DEFACTORY s.r.o. - personální agentura - netkatalog.czPersonální agentury, agentury práce - netkatalog.cz